ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про виконання сільського бюджету за ІІІ квартал 2011 року"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про затвердження розпоряджень сільського голови".

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про чергову відпустку сільського голови".

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про затвердження розрахунків нормативної грошової оцінки земель населеного пункту  с. Тернівка Тернівської сільської ради"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ   "Про  затвердження рекомендованих норм відпускання води на ведення особистого підсобного господарства абонентам- громадянам , а також колективне садівництво та городництво"

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про затвердження Положення про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Тернівської сільської ради "

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 9 СЕСІЇ 6 СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про затвердження розпоряджень сільського голови".

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про затвердження переліку об”ктів та видів суспільно-корисних робіт на яких можуть відбувати кримінальне покарання особи,засудженні за вироком суду до громадських робіт".

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про затвердження переліку об”ктів та видів суспільно-корисних робіт на яких можуть відбувати порушники,яким накладено за постановою суду адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт".

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку   для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську  діяльність на території Тернівської сільської ради  Козятинського району, Вінницької області".

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  " Про списання земельного податку".

Проект рішення "Про виконання сільського бюджету за 2011рік "